?    

Nabídky » Nabídka
TOP 10 Expert

Ing. Nikola Brejšová

Hypoteční Specialista
Hypoasistent
  • Na trhu od 2017
  • Klientů 15
  • Objem úvěrů 37m


honzův expert

Nabídka

Nabídka č. 829230 na poptávku č. 111364
Typ úvěru: Hypotéka na bydlení
Objem úvěru: 3 000 000,-
LTV: 80 %
Úroková sazba: 2,22 %
Fixace: 5 let
Splatnost: 20 let
Splátka: 15 537,-
Poplatky: 0,-
Celkové náklady na zpracování: 0,-
Délka vyřízení: 2 týdny
Nabídka platí do: 20.12.2017
Sazba podmíněna: Běžný účet u banky
Bonus: Vše za Vás zdarma vyřídím, přijdete až k podpisu. Poskytuji kompletní servis i po vyřízení hypotéky. Vyřízení úvěru i ocenění nemovitosti je pro Vás zdarma, stejně tak vedení úvěrového i běžného účtu. Sazba není podmíněna životním pojištěním.
Poznámka: Vystudovala jsem Bankovní institut a dvacet let se pohybuji v bankovní sféře, z toho posledních 10 let se intenzivně věnuji hypotečním úvěrům. Hypotéky byly a jsou mojí doménou. Za tu dobu prošlo mýma rukama více než 300 hypoték. Dokážu vyjednat nejvýhodnější podmínky od bank a zároveň vymyslet konstrukci složitějších případů. Parametry a podmínky hypotečního úvěru nastavím vždy tak, aby Vám nejlépe vyhovovaly. Umím ušetřit Váš drahocenný čas tím, že za Vás vyřídím vše až k podpisu bez Vaší přítomnosti v bance.
Shlédnuto: 89 x

Petr 4.4.

Spokojenost:

Přesnost nabídky:

Rychlost vyřízení:

"Velmi dobrá poradkyně, vynikající komunikace a bezchybné znalosti. Trpělivost s odpovídáním na všechny možné dotazy z mé strany. Precizní instrukce, co s jakými papíry, a kam podat. Pokud budu v budoucnu něco potřebovat, jistě se na paní Brejšovou obrátím. Doporučuji všem, Petr Zlatník."